…i przyszedł grudzień

Posted on Updated on

… co nie jest wydarzeniem o dużej istotności dla Wszechświata. Jednak z punktu widzenia naszego Mikrokosmosu – już tak. Oznacza, to zakończenie etapu przyjmowania zgłoszeń do III edycji Konkursu na najlepszy polski blog firmowy roku 2010. Oznacza to również, że najpóźniej do 15 grudnia poznamy wyniki. I choć nie wszyscy mogą wygrać, to i tak  będzie to miłe zakończenie roku. Bo blogi zwyczajnie warto pisać. I nawet jeśli nie mamy tylu czytelników co Huffington Post, zawsze warto pisać dla siebie, najbliższych i przyjaciół. Pamiętajcie, że jakość zawsze się obroni.

W tym roku na liście zgłoszeń jest 146 blogów, mikroblogów i wiki. W ubiegłorocznej edycji 105 blogów zostało zakwalifikowanych do konkursu, a w edycji 2008 – 73. Pokrzepiające to, ponieważ Konkurs jest jedyna społeczną inicjatywą skierowaną na rozwój wartościowego wykorzystania social media przez firmy i instytucje w Polsce. Rosnąca zatem frekwencja, w tym pojawienie się w gronie pretendentów nowych blogów – bardzo cieszy.

Dlatego jeszcze raz przypomnę, że procedura wygląda teraz następująco:

  1. Weryfikacja zgłoszeń i przydział do kategorii – wkrótce na blogu pojawi się wpis, w którym blogi, mikroblogi i wiki zostaną przypisane do odpowiednich kategorii. Zostaną również zweryfikowane pod kątem merytorycznym – tzn. czy są rzeczywiście prowadzone w imieniu firm lub instytucji, czy nie są prowadzone zbyt krótko, etc.
  2. Dodam zaktualizowany regulamin
  3. Jurorzy rozpoczną oceny zakwalifikowanych blogów
  4. Wyniki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s