Wpis pokonkursowy, czyli co dalej?

Posted on

Ostatnimi miesiącami ten blog żył konkursem, ale to nie koniec. Dopiero się rozkręcamy 😉 Bardzo się cieszę, że udało się zbudować społeczność blogujących firm (autorów) wokół tego bloga. Naprawdę nie spodziewałem się.

Udało mi się znaleźć agencję interaktywną, która zrobi ładniejszą skórkę na tego bloga, będzie się milej czytało (mam nadzieję). Mam zamiar przeprowadzić również wywiady ze zwycięskimi blogami (a raczej z ich autorami) – zacznę od miejsc pierwszych. Chciałbym, aby wszyscy podzielili się swoimi przemyśleniami oraz (mam nadzieję) abyśmy wzajemnie się inspirowali do pisania. Wywiady pojawią się oczywiście na tym blogu.

Dzisiaj dostałem do rąk swoją drugą książkę, w której sporo miejsca poświęciłem blogom firmowym (rozdział o PR w sieci). Zostanie ona dodana do następnego numeru Media i Marketing Polska (za darmo dla prenumeratorów). Znaczna część treści była wynikiem pisanie tego bloga. Miejmy nadzieję, że przy tej okazji znacznie więcej firm dowie się o co w tym wszystkim chodzi. Książkę zamieszczę również w internecie w pdf (jak tylko to zrobię wrzucę na tutaj linka).

Ale przy tej okazji przyszło mi do głowy, że mogę napisać krótkie opracowanie (książeczkę) poświęconą wyłącznie blogom firmowym – myślę, że namówię któryś z tytułów branżowych do publikacji. Jakoś wiosną.

Myślę także, że warto by było si,ę jakoś spotkać w gronie blogerów firmowych na jakimś seminarium, aby wymienić się poglądami i poznać się face 2 face. To też pewnie po nowym roku – postaram się znaleźć jakąś salę i patronów medialnych.

To na razie tyle. Aha, jesli zwyciężcy chcą otrzymać pliki z grafiką nagród, niech wpiszą się pod tym wpisem, to wyciągnę sobie z niego maile i im wyślę.

P.S.

Jakoś tak wyszło, że ja też zostałem autorem bloga firmowego. Proszę jednak o wyrozumiałość 😉 blogxc.pl

Advertisements

4 thoughts on “Wpis pokonkursowy, czyli co dalej?

  katarzynap said:
  9 Listopad 2008 o 9:47

  dzięki za inspirację w pisaniu bloga ;)) i powodzenia z kolejnym ! (plus czekamy na grafikę, to ozdobimy nasz)

  Lubię

  Robert Drózd said:
  12 Listopad 2008 o 12:10

  Hmm czy te skrypty/banerki dla blogów nagrodzonych już są / będą?

  Lubię

  Glonjad said:
  12 Listopad 2008 o 4:04

  Niedługo ja się zabieram za prowadzenie własnego bloga 😉

  Lubię

  pracus said:
  15 Listopad 2008 o 3:08

  Gratuluję inicjatywy!
  Teraz szybciutko musisz uruchomić druga edycję, żeby kategorie były adekwatne. Bo jeśli ktoś uruchomił bloga 3 miesiące temu, to może nigdy nie mieć szansy na uczestnictwo w kategorii „blogi raczkujące 3-6 miesięcy” 😀

  A tak serio – należy Ci się wypoczynek 🙂
  Oby blogów nie zrobiło sie za dużo, bo prowadzi to i do frustracji autorów (nieczytanych), i czytających (zarzuconych masą informacji).

  Pozdrawiam!

  Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s